Ödeme
 
Otelavantaj.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Hizmet Şartları altındaki koşullara tabidir. Üye olan ve satın alma gerçekleştiren herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
Siteden yapılacak ödeme, seçilen ödeme türüne göre Havale veya Kredi Kartı ile yapılabilmektedir. Taksitli ödemeler sadece seçilen kredi kartı türünün doğru girildiği zaman yapılabilecektir. Havale ile yapılan ödemeler OTELAVANTAJ tarafından onaylandıktan sonra işleme alınacaktır.

 
Değişiklik

Satın alınan hizmetlerdeki değişiklikler OTELAVANTAJ'in aracı olduğu otelin, kurumun ya da şirketin insiyatifindedir. OTELAVANTAJ istenilen değişiklerin gerçekleşeceği konusunda bir taahhütte bulunmaz.
 
Rezervasyon başlangıç tarihine altı veya daha az gün kalmış ise OTELAVANTAJ değiştirme talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar.
 
Erken rezervasyon ile satın alınan hizmetlerde değişiklik yapılamaz.
 
İade
 
Kullanıcı Hizmet Şartları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan vazgeçebilir. Bu isteğini telefon ya da faks ile İletişim altında yer alan numaralara bildirdikten sonra iade süreci başlatılacaktır. İade işlemi ilgili kullanıcının ödeme yaptığı kanal ile geri iade edilir. Örneğin kredi kartı ile ödeme yapılmışsa, iade bedeli ilgili kredi kartına iade edilir.
 
OTELAVANTAJ'dan hizmet satın alan ( Otel, Tur, Araç kiralama) kullanıcılar, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade eilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin % 25 'ini, 30-15  gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin % 50 'sini, 14-07 (yedi) gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin % 75 'ini, 7  günden az bir süre kala ise tamamını acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcının kullanmış olduğu veya süresi geçen hizmet birimlerinin iadesi söz konusu değildir.
 
İade işlemlerinde hizmetin güncel fiyatına bakılmaksızın sadece ödenen bedele göre iade yapılır.
 
Faturası şirketlere kesilen hizmetlerde iade yapılmadan önce hizmeti alan şirketten iade faturası beklenir.
 
Müşteri tarafından ödenen bedele iade sırasında herhangi bir faiz bedeli eklenmez. Sadece ana para üzerinden geri ödeme yapılır.
 
Erken rezervasyon ile alınan hizmetlerde iade yapılamaz.

Paylaş