Tersane Turizm, turizm sektöründe ve bilişim sektöründe yılların deneyimine sahip bir ekip tarafından kurulmuştur.

Seyahat acentası olmanın tüm şartlarını ve kalitesini taşıyan Tersane Turizm, Türsab A Sınıfı ( Belge 7142 )  seyahat acentası lisansına sahiptir.

Tersane Turizm,  seyahat ve konaklama sektöründe güvenilir bir marka olma hedefiyle yola çıkmıştır. Güler yüzlü, deneyimli genç ve dinamik kadromuz ile müşterimiz değil misafirimizsiniz prensibiyle yola çıkarak ticari faaliyetimize başladığımız günden beri, günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen online seyahat sektöründe uygun fiyat ve maksimum kaliteyi amaçlayarak faaliyetlerimize her gün yeni ürünler ve tecrübeler katarak devam etmekteyiz. Tersane Turizm olarak taşıdığımız sorumluluğun ve bize duyduğunuz güvenin farkında olarak tüm misafirlerimizi memnun edebilmek birinci amacımızdır.

Tersane Turizm otel rezervasyonu, günübirlik gezi turları, havalimanı transferi,  araç  kiralama hizmetlerinin yanında en son teknolojik yazılımlarla desteklenen online satış portalı www.otelavantaj.com'u da bünyesinde bulundurmaktadır.

Online Seyahat sektörünün getirdiği yenilik ve avantajları takip ederek sürekli geliştirdiğimiz teknik alt yapımız sayesinde tüm otel, tatil köyü, uçak bileti hizmetlerini 7/24 gerçek zamanlı online olarak satın alabilirsiniz. Tüm Sistemimizde yüksek güvenlikli SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası kullanmaktayız. Bu sayede ekranınızdaki kişisel bilgileriniz veya ödeme bilgileriniz dışardan elde edilmesi mümkün değildir. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir ki 256 bit bunun 2 katı güvenliklidir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Misyonumuz
 
Tersane olarak misyonumuz müşterilerimize iyi ürünleri uygun fiyatlara sunabilmek ve tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini ve güvenlerini kazanmaktır.  
 
Vizyonumuz
 
Türkiye seyahat ve konaklama pazarında en gelişmiş ve tanınmış internet tur operatörü olmak.

Saygılarımızla,

Tersane TurizmPaylaş