**
 
LiveZilla Live Help

Kemer Otelleri

Kemer OtelleriAntalya’nın en güzel tatil beldelerinden biri olan Kemer gerek tarihi, gerekse doğal güzellikleriyle oldukça tercih edilmektedir. Her yıl binlerce turisti ağırlayan belde Antalya merkeze 42 km uzaklıkta bulunmaktadır. Temiz ve Berrak denizi parıldayan kumu ve sizi ısıtan güneşliyle Kemer birçok güzellik sunuyor. Uzun sahili ve Phaselis, Olympos, Yanartaş gibi tarihi gezi yerleriyle her yıl birçok turistin uğradığı belde, civardaki büyük tatil tesisleri ve irili ufaklı birçok oteller ile her türlü konaklama ihtiyacına cevap verebilmektedir.
Denizin çam ormanı ile birleşmesi, çam ağaçlarının gölgesini sahilde görmek ve berrak denize girmek oldukça cezbedici olmaktadır. Beldibiden başlayıp Tekirova’ya kadar olan uzanan tüm sahil şeridi tamamen doğal plajdır. Kemer ilçe merkezinde bulunan Belediye plajı, kemer yat limanı yanında bulunan Ayışığı plajı ve Phaselis plajı gibi yerlerde rahatlıkla denize girilebilmektedir. Otellerin havuz ve plajlarından da ücretli olarak yaralanabilinmektedir. Kemer’den çevresinde bulunan Olympos ve Phaselis antik kentlerine ulaşılabilmektedir. Son yıllarda çevredeki yüksek mevkilere olan safari turlarıda ilgi çekmektedir. Ayrıca bölgedeki diğer çekiciliklerden biride mağaralardır. Bu mağaralardan Beldibi mağarası Antalya’nın 27 km güney batısında denizin kıyısındadır ve tarih öncesi kalıntılar da bulunmuştur. Diğer bir görülmeye değer mağara ise Molla deliği olup Kemerin batısında bulunan Tahtalı Dağının doğu yamacında bulunur. Bu mağaraya Kemer – Kumluca karayolu üzerinde bulunan Aşağı Kuzdere veya Tekirova köylerinden ancak yaya olarak çıkılabilmektedir.
Kemerde Yat Turizmde önemli bir yere sahiptir. Yaz ve kış aylarında çeşitli ülkelerden gelen yatlar için bir merkezdir. Kemer Marinası Avrupa Çevre Eğitim Vakfı (FEEK) tarafından tarafından tespit edilen kriterleri sağlayarak Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Kemer bölgesinde; Kemer (Merkez), Tekirova, Göynük, Beldibi, Çamyuva ve Kiriş sahilleri de Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır. Kemerden civar koylara günübirlik turlar yapılabilmektedir. Ayrıca Kemerden ve Antalyadan başlayarak “Mavi Yolculuk Turları” yapılabilme imkanı vardır.

Aşağıda Antalyanın gözde tatil beldeleriden olan Kemerde yer alan, otel avantaj üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz oteller ve fiyatları listelenmiştir. Bu otel listesinde, otelleri belli bölgelere göre ayırabilme veya adına ve fiyatına göre sıralama imkanına da sahipsiniz. Sıralama seçeneğini fiyat artan yaparak kemerde bulunan en ucuz otellerden, en pahalı otellere doğru listeleyebilirsiniz.

Aramış olduğunuz Kemer Otelleri tatil bölgesi içerisinde sadece istediğiniz alt bölgedeki otelleri görmek için aşağıdan seçiniz.
Beldibi Çamyuva Çıralı Göynük Kemer Merkez
Kiriş Tekirova      
< Geri 1 | 2 | 3 İleri > En Ucuz Fiyatdan Sırala
Türkmen Ağaç Evleri
Yarım Pansiyon
07359 Olimpos - Kumluca - Antalya
%35
İndirimli
67.00 43.55 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Romeo Beach Hotel Kemer
Herşey Dahil
Merkez Mh., 07980 Kemer/Antalya
%40
İndirimli
143.00 85.80 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Seagull Hotel
Herşey Dahil
Atatürk Cad. Çifteçeşmeler Mevkii No:133 Beldibi - Kemer / Antalya
%20
İndirimli
256.00 204.80 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Blauhimmel Hotel
Herşey Dahil
Merkez Mahallesi Deniz Caddesi Çamyuva Kemer - Antalya
%20
İndirimli
179.00 143.20 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Sinatra Hotel
Herşey Dahil
Turizm yolu No:3 Çamyuva Kemer - Antalya
%30
Yeni İndirimli
211.00 147.70 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Kemer Botanik Resort Hotel
Herşey Dahil
Kemer Merkez, Antalya Kemer
%30
İndirimli
249.00 174.30 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Novia Gelidonya Hotel
Herşey Dahil
Atatürk Bulvarı 07980 Kemer
%30
İndirimli
204.00 142.80 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Lims Bona Dea Beach Otel
Herşey Dahil
Atatürk Caddesi No:5 Kemer, Antalya
%25
İndirimli
217.00 162.75 TL 
Aktif Periyod Fiyat
Dragos Beach Hotel
Herşey Dahil
Deniz Cad. No:37 Kemer - Antalya
Pine House Hotel
Herşey Dahil
UzunÇınar Mh. Turizm Cd. No:9 Çamyuva Kemer - Antalya
Garden Resort Bergamot Hotel
Herşey Dahil
Atatürk Bulvarı Yeni Mahalle Sok. 513 No:3 Kemer - Antalya
Şeker Resort Otel
Herşey Dahil
Kiriş Mah. Sahil Sk. No:20 07980 Kiriş Kemer, Antalya
Solim Hotel
Herşey Dahil
Sahil Caddesi No:8 07980 Kiriş Kemer, Antalya
Blue Sky Otel Kemer
Herşey Dahil
Kiriş Sahil Caddesi Mevkii 07980 Kiriş - Kemer, Antalya
Club Med Palmiye Otel
Herşey Dahil
Tekerkel Tepe Mevkii Kemer, Antalya
Eldar Resort Hotel
Herşey Dahil
Cumhuriyet mah.No:24 Göynük Kemer - Antalya
Paradise Hotel Kemer
Herşey Dahil
Merkez Mah.128 sok. No:11 Kemer - Antalya
Ada Pansiyon Olimpos
Yarım Pansiyon
Olimpos Kemer - Antalya
Wasserman Otel
Yarım Pansiyon
Merkez Mah 117 Sk No:2/3 07980 Kemer, Antalya
Solim Inn Hotel
Herşey Dahil
Sahil Caddesi No:2 07 07980 Kiriş Kemer, Antalya
< Geri 1 | 2 | 3 İleri >

Bu sorguda Kemer Otelleri, otel fiyatları, otel rezervasyonu arandı, 58 kayıt bulundu.

OtelAvantaj.com ile Kemer Tatili Online Otel Rezervasyonu. Antalya Kemer Tatil Bölgesi Otel Bilgileri, Konaklama Koşulları, Kemer Otelleri Fiyatları, Kemerdeki Ucuz Oteller ve Kemerde Ucuz Tatil İmkanları Gibi Sorularınız İçin Detaylı Bilgi ve Rezervasyona (+90 242) 519 20 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

OtelAvantaj.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Tersane Tur'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından OtelAvantaj.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. OtelAvantaj.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. OtelAvantaj.com/Tersane Tur bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları OtelAvantaj.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2015 Tersane Tur