OtelAvantaj

www.OtelAvantaj.com TERSANE TURİZM TİC.TAŞ.İML.EĞT.SAĞ.LTD.ŞTİ  ("OTELAVANTAJ") hizmetidir. Site üzerinden yapılan tüm rezervasyonlar OTELAVANTAJ garantisi altındadır.

Web sitemize erişmekle veya kullanmakla, belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartları ve hükümleri kabul etmek istemezseniz, Web Sitemize erişmeyebilir veya kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "Tersane Turizm Seyahat Acentası" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla hemen geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve Web Sitemize devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız yeni sözleşme koşullarının tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 
Ödeme

Web sayfası üzerinden yapılan alış verişlerde sitede belirtilen fiyat müşteri tarafından ödenecek bedeli göstermektedir. Bu bedel verilen hizmetin türüne ve süresine göre hesaplanıp, müşteriye gösterilmektedir.
 
Taksitli alışverişlerdeki taksit oranının geçerli olabilmesi için ilgili taksidi sağlayan kredi kartı türünün kullanılması ve seçilmesi gerekmektedir.
 
Otellere ulaşımdaki otobüs biletleri, uçak biletleri ve transferler hizmet içinde belirtilmedikçe veya ayrıca satın alınmadığı durumlarda satın alınan hizmete dahil değildir.
 
Kullanıcı Bilgileri
 
Satın alma sırasında girilen bilgilerin doğruluğu kullanıcının sorumluluğundadır. OTELAVANTAJ kullanıcının girdiği bilgileri doğru olarak kabul edecektir.
 
Sisteme üye olunması durumunda OTELAVANTAJ kredi kartı bilgileri dışında kullanıcıya ait diğer bilgileri sisteminde kayıtlı tutacaktır. OTELAVANTAJ kullanıcı bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve kabul eder.
 
Rezervasyon

OTELAVANTAJ üzerinden yapılan rezervasyonlarda müşteriye bir Voucher çıktısı verilir. Müşteri, satın aldığı otele giderken bu çıktıyı yanında götürmek zorundadır.
 
OTELAVANTAJ üzerinden yapılan tüm satın alma ve rezervasyonlarda otomatik olarak bir rezervasyon (voucher) numarası oluşturulur. Bu numarayı unutmamak ve saklamak müşterinin sorumluluğundadır. Bu numara belirtilmeden OTELAVANTAJ, iptal, iade veya değiştirme yapmama hakkını saklı tutar.
 
Değişiklik

Satın alınan hizmetlerdeki değişiklikler OTELAVANTAJ'in aracı olduğu otelin, kurumun ya da şirketin insiyatifindedir. OTELAVANTAJ istenilen değişiklerin gerçekleşeceği konusunda bir taahhütte bulunmaz.
 
Rezervasyon başlangıç tarihine altı veya daha az gün kalmış ise OTELAVANTAJ değiştirme talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar.
 
OTELAVANTAJ, hizmeti alan müşteriye de haber vermek ve müşteriyi maddi kayba uğratmamak şartıyla verilen hizmetin özellikleri ve tarihleri üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Erken rezervasyon ile satın alınan hizmetlerde değişiklik yapılamaz.
 
Mücbir Sebepler
 
OTELAVANTAJ rezervasyon tarihi içinde gerçekleşen doğal afetler, siyasi ve toplumsal olaylar, grev ve iradesi dışında gerçekleşen teknik sebeplerden dolayı hizmetin aksamasından sorumlu tutulamaz. OTELAVANTAJ bu süre içinde elinden gelen çabayı sarfedecektir, yalnız hizmeti alan müşteriye sorunun çözümü için garanti veremez.
 
İhtilaf
 
Sözleşmeden doğabilecek uyuşmazlıklarda TURSAB Tahkim Kurulu ve Antalya mahkemeleri yetkilidir. Tüketiciye geri ödenecek bedeller OTELAVANTAJ tarafından TURSAB Kütahya Çizelgesi uyarınca müşteriye hizmet olarak da ödenebilir.
 
Satın alınan hizmet içerisinde bulunan ücretsiz ve ek hizmetler için müşterinin tazminat hakkı yoktur.
 
Müşteri elinde bulunan belgeler OTELAVANTAJ kayıtları ile çelişir ise, OTELAVANTAJ'in kayıtları geçerli sayılır.

Paylaş