Uyarı:
Şu Anda Tesisin Fiyatları Yoktur.
Dream Homes sitesi toplamda 8270 m2 alanı kapsar ve yeşil alanlar 7445m2dir.
Sitede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness , hamam sauna, açık kapalı park yeri, 7/24 güvenlik, Çocuk parkı, basket voleybol ve futbol sahası mevcuttur.
Daireler deniz manzaralıdır.

Tüm daireler tam donanımlı mobilya, mutfak malzemeleri, beyaz eşya, banyo malzemeleri mevcuttur. Salonda tv uydu yayını vardır. Tüm odalarda klima bulunmaktadır.

* Dream Homes 32 dairesinde 4-5 kişi kalabilmektedir.
Sadece konaklama konsepti vardır. Yeme-içme , temizlik ve diğer insanı ihtiyaçlar fiyata dahil değildir. Müşterilerimiz kendileri karşılamaktadır.
Plaj 800m, Alanya merkez 1.5km mesafededir. Alışveriş merkezi 500m mesafededir.
Tesis Adresi: Cikcilli Alanya - Antalya
* Rezervasyonun onayı için kira bedelinin 1/3 ü depozito olarak banka havalesi ile belirtilen banka hesap numarasına yapılması gerekmektedir. Bakiye ise müşteriye konut tesliminden sonra peşin olarak alınır.

* Konut girişi öğleden sonra saat 13.30 olup, terk edişi ise sabah saat 11.00 dir. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmakta ve ev müşteriye temiz olarak teslim edilmektedir.

* Konut tesliminde teslim olunan eşyalar beraberce gözden geçirilir. Bu gözden geçirmede herhangi bir eksik varsa derhal tamamlanır. Daha önceden belirtilen miktarda zarar ziyana karşı kırıldı depozitosu alınır. Bundan sonra villa ya da daire müşterilere teslim edilir. Alınan bu kırıldı depozitosu, eğer ev ve eşyalarda ciddi bir hasar olmazsa çıkış tarihinde konuttaki demirbaş teslimi yapıldıktan sonra müşteriye geriye iade edilir.

* Fiyatlarımıza girişteki temizlik ücreti dahil olup, çıkıştaki temizlik ücreti dahil değildir.(80tl)

* Su bedeli tarafımıza aittir.

* Müşteri kaldığı dönem içerisinde kullandığı elektrik parasını öder. Müşterinin eve giriş ve çıkışında sayaç okunur, aradaki fark birim fiyat ile çarpılıp alınan depozito bedelinden düşülür.

Fiyat Bulunamadı