Uyarı:
Şu Anda Tesisin Fiyatları Yoktur.
40 standart ve 4 süite oda 105 yatak kapasitemizle evinizin rahatlığını ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayacak tüm ekipmanları bir arada bulacaksınız.


Oda özellikleri ;


Dünyanın heryeriyle anına iletişim olanağı sağlayan kablosuz internet bağlantısı, tv, telefon, saç kurutma makinası, 24 saat sıcak su, minibar, kablolu tv, split klima, elektronik kapı kilit sistemi ve daha pek çok ayrıntı bulunmaktadır.
Tesis oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir.
Otelimiz şehir merkezinde olup havaalanına 10 KM uzaklıktadır.
Tesis Adresi: Yüksekalan mah. Fahrettin Altay cad. 485 SK. No : 4 ANTALYA
Toplantı Salonu


Safari Otel Antalya'da toplantılarınız keyife dönüşüyor. Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri sunan restaurantları ve zengin menüleri ile davet, konferans ve şirket toplantılarını en mükemmel şekilde geçmesi garanti ediliyor.

Tüm organizasyonlarda teknik donanım sağlanmaktadır.Slayt makinası, barkovizyon, perde, flipchart, beyaz tahta, kürsü, telsiz mikrofon ve ses düzeni. İş yaşamına dair hizmetler (faks, fotokopi vs), bilgisayar ve yazıcı, sekreterya hizmetleri (isteğe bağlı), tercüme hizmetleri (isteğe bağlı). Size gerekli olacak tüm hizmetler teknik uzman kadromuz ve deneyimli organizasyon kadromuz ile en küçük detaylarla bile önceden ilgilenerek organizasyonunuzun pürüzsüz geçmesini sağlıyoruz.

Fiyat Bulunamadı