Rahatınız için herşeyin düşünüldüğü Rizom Tatil Köyü'nde her türlü detayın düşünüldüğü 159 odamız siz konuklarımızın rahat etmesi için tasarlandı. Odalar; 124 standart, 34 aile odası ve 1 kral dairesi olarak 3'e ayrılmıştır.

Tatil köyümüzde üç tip oda bulunmaktadır.

* Standart oda min.2 kişi max.3 kişi konaklayabilir. Oda içerisinde çift kişilik 1 adet yatak ve tek kişilik 1 adet koltuk, lcd tv, klima, mini buzdolabı, telefon, banyoda saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

* Aile odamız min.3 max.5 kişilik odalar olup içerisinde çift kişilik yatağın bulunduğu ebeveyn odası, tek kişilik yatağın bulunduğu oda ve oturma grubunun açılıp yatak olabileceği salon bulunmaktadır. Klima, lcd tv, mini buzdolabı, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

* Suit odalar aile odalarıyla aynı büyüklükte olup 2+1 şeklinde, zemini laminant döşemeli ,duvar kağıdı kaplamalı, tülleri faklı ve deniz manzaralı odalardır. Oda içerisinde klima, lcd tv, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Havuzlarımız tüm aile fertleriniz için tek tek düşünülmüş ve ayrı ayrı tasarlanmıştır. Havuzlarda, bayanlar için ayrı, erkekler için ayrı aqua parklarda su ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Hem bayanlar havuzunda hem de erkekler havuzunun yanında bulunan çocuk havuzlarında, çocuklar suyun keyfini çıkarırken, tatil hiç bitmesin isteyecekler.
Tesis Herşey Dahil olarak hizmet vermektedir.

Yemekler açık büfe şeklinde olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve beş çayı , sezonda pide saatimiz, gece çorbası, gece sucuk mangal hizmeti verilmektedir.
Gün boyu açık içecekler ücrete dahildir.
Rizom Tatil Köyü Yalova Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi'ndedir. Yalova merkeze 4 km, Bursa'ya 70 km, İstanbul'a 100 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 85 km mesafede bulunmaktadır.
Tesis Adresi: Tigem Arazileri içi Kamplar Bölgesi Yalova
5.000 metrekareden oluşan kadınlara özel alanda 4 adet açık havuz, aqua park, animasyon alanı ve kafeteryanın yanı sıra kapalı sıcak su havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, tuz odaları ve masaj salonları yer almaktadır. Rizom Tatil Köyü’nün kadınlara özel alanı Marmara bölgesinin en büyük dinlenme ve eğlence kompleksidir.

Fiyat Bulunamadı