**
 
LiveZilla Live Help

Side Otelleri

Manavgat-Side OtelleriAntalya'nın yaklaşık 78km doğusunda  ve uzunluğu sadece 800 metre küçük bir yarımada üzerinde yer almaktadır. Bu şirin kasaba, modern mimarisi, şık mağazaları, gece geç saatlere kadar açık eğlence yerleri  ve yanında antik bir kentin kalıntıları ile bir mozaik gibi durur.  Yarım Adanın iki yanında altın gibi sahil, köpüklü suları ve arkeolojik kalıntılarlar dünyada popüler tatil yerlerinen biridir. Eğer tarihin ve doğanın mükemmel uyumunu yaşamak isterseniz Side'ye uğramalısınız. Side`nin belli başlı komşuları arasında Manavgat, Alanya, Serik, Kumköy, Çolaklı, Ilıca, Kızılot yer almaktadır. Side’ye ulaşımda deniz, hava, kara yolları kullanılabilir. Belde bu üç ulaşıma da elverişli bir konumdadır. Side Antik Kenti, Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biridir. Antik Çağ coğrafyacılarından Strabon’a göre Side, Batı Anadolu kentlerinden Kyme’nin kolonilerinden biridir. Side, M.S. 2. yüzyıla kadar kullanılmış özgün bir dile ve yazıya sahipti. Antik kent kazılarında ele geçen üç adet Side dilinde yazıt bugün Side Müzesinde sergilenmektedir. “Nar” anlamına gelen “Side” adı, Anadolu’nun en eski halkının dili olan Luvice’den gelir. Nar, Anadolu’nun ana tanrıçasının simgesidir. Baharla birlikte, dağlarda eriyen kar suları Manavgat Nehriyle Akdeniz’e ulaşırken, Side çevresindeki doğal alanlar, yaylalar, şelaleler ve baraj gölleri birbirinden güzel piknik alanlarına dönüşür. Dağlardaki yaylalar, zengin bir floraya sahiptir. Yaylalar hem safari hem de trekking için çok uygundur.

Aşağıda Antalyanın güzel tatil yerlerinden olan Sidede bulunan, otel avantaj üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz oteller ve fiyatları listelenmiştir. Otel listesinde otelleri belli bölgelere göre ayırabilme veya adına ve fiyatına göre sıralama imkanına da sahipsiniz. Sıralama seçeneğini fiyat artan yaparak sidede bulunan en ucuz otellerden, en pahalı otellere doğru listeleyebilirsiniz.
< Geri 1 | 2 İleri > En Ucuz Fiyatdan Sırala
Yeşilöz Otel
Herşey Dahil
Yalı Mah Side Manavgat, Antalya
Silence Beach Resort Otel
Herşey Dahil
Kızılağaç Mevkii Side Manavgat, Antalya
Semoris Hotel
Herşey Dahil
Selimiye Mah.512 Sok. Side Manavgat/Antalya
Side Temple Hotel
Herşey Dahil
Denizbükü Mevki Begonya Sokak No:6 07330 Side, Manavgat, Antalya
Paloma Oceana Resort Otel Side
Herşey Dahil
Kumköy Mevkii 07330 Side, Manavgat, Antalya
Narcia Resort Otel
Herşey Dahil
Sahil Caddesi 07330 Kumköy Side, Manavgat, Antalya
Calimera Kaya Side
Ultra Herşey Dahil
Titreyengöl Mevkii, Sorgun Manavgat - Antalya
Club Hotel Turan Prince World
Herşey Dahil
Kızılağaç Turizm Merkezi P.K. 62 07600 Side - Manavgat - Antalya
Side Mare Resort & Spa Hotel Side
Herşey Dahil
Kumköy Mevkii Side - Manavgat - Antalya
Lale Park Otel Side
Oda Kahvaltı
Selimiye Mah. Lale Sok. No. 7 Side Manavgat - Antalya
Dosi Otel
Herşey Dahil
Kumköy Yolu Üzeri 07330 Side, Manavgat, Antalya
Side Sedef Hotel
Herşey Dahil
Selimiye Mahallesi 616. Sokak No: 22 Side / Manavgat - Antalya
Sueno Hotels Beach Side
Ultra Herşey Dahil
Sorgun Mevkii Side Manavgat, Antalya
Park Side Otel
Herşey Dahil
Kemer Mah. Cennetler Mevkii 07330 Side, Manavgat, Antalya
Pemar Beach Resort Otel
Herşey Dahil
Örenşehir Mevkii Tepealtı 07600
Summer Rose Hotel
Yarım Pansiyon
Cennetler Mevkii Fatih Sultan Mehmet Bulvari Kemer Mah. No:57,
Hera Beach Hotel
Herşey Dahil
Selimiye Mah. Postane Altı Side - Manavgat - Antalya
Gazipaşa Star Otel Side
Yarım Pansiyon
Yalı Mahallesi, Side / Manavgat / Antalya
Holiday Point Hotel City
Herşey Dahil
Yalı Mah.Süleyman Demirel Bul. No:256, 07330 Side Manavgat - Antalya
Hera Park Otel
Herşey Dahil
Selimiye mah İnönü Bul. No 7 Side - Manavgat - Antalya
< Geri 1 | 2 İleri >

Bu sorguda Side Otelleri, otel fiyatları, otel rezervasyonu arandı, 30 kayıt bulundu.

OtelAvantaj.com ile Side Tatili Online Otel Rezervasyonu. Antalya Side Tatil Bölgesi Otel Bilgileri, Konaklama Koşulları, Side Otelleri Fiyatları, Sidedaki Ucuz Oteller ve Sideda Ucuz Tatil İmkanları Gibi Sorularınız İçin Detaylı Bilgi ve Rezervasyona (+90 242) 519 20 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

OtelAvantaj.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Tersane Tur'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından OtelAvantaj.com sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. OtelAvantaj.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. OtelAvantaj.com/Tersane Tur bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları OtelAvantaj.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2015 Tersane Tur